MENU SLUIT
zo 18.02
Warme handen, koude voeten - 1e show

Dirk Scheele

Maak je klaar voor een feestelijke en interactieve kerstvoorstelling met Dirk Scheele! Beleef de sprankelende magie van de winter met Dirk’s liedjes over dwarrelende sneeuwvlokjes, warme chocolademelk, en lopen als een (ijs)beer. Met bezoek van Dirk’s buurmeisje, goede vriend Japie ’t Apie, de ondeugende eekhoorntjes en de wijze sneeuwuil.

Dirk Scheele

Dirk Scheele is al jarenlang een gevestigde muzikant in de kindermuziek en schrijft en speelt al meer dan 25 jaar zijn eigen kinderliedjes. Hij begon zijn muzikale carrière als muziektherapeut voor kinderen met een beperking. De liedjes sloegen aan, ook buiten zijn werk. Dirk is immens populair onder de jonge doelgroep van 2-7 jaar. Kinderen kennen Dirk uit het theater, Nickelodeon en YouTube. Onlangs heeft Dirk voor zijn werk een koninklijke onderscheiding en de allereerste Buma Kindermuziekprijs in ontvangst mogen nemen.

Let op: Dirk speelt deze dag twee shows; deze pagina betreft de eerste show die om 13.30 uur start; tickets voor de show van 16.00 uur vindt u HIER