MENU SLUIT
vr 08.03.2024
Uplifting indiepop; support: Ayralynn

Ciao Lucifer

Ciao Lucifer brengt in februari 2024 hun nieuwe EP Clean Sheets uit die weer vol staat met feel good indie-pop die gemaakt is om op te dansen! De liveshow van Ciao Lucifer is doorontwikkeld tot een soort geflipte DJ-set, maar dan live. Het duo klinkt als een volledige band en alles wat je hoort is ook écht live. De show voelt altijd als een soort vrolijke chaotische bruiloft waarop iedereen met elkaar trouwt.

Ciao Lucifer

Ciao Lucifer is de band rondom jeugdvrienden Marnix en Willem die die zowel solo als samen (met bv Jett Rebel) hun sporen in de muziek verdienden. Na hun goed ontvangen debuut EP Good News komen ze met nieuw album, waarvan ze de muziek speciaal op hun fans testten en Robin Hunt (Stromae, Son Mieux, Bizzey) de mix voor zijn rekening nam!

Ayralynn (support)

Naast invloeden van indierock, pop en reggae kenmerkt de muziek van Ayralynn zich door een veelzijdig en intiem geluid. Dromerige gitaarrifjes en geloopte vocals nemen je mee naar een wereld waarin alles mogelijk is. Ayralynn Marckmann startte als een solo multi- instrumentalist, zangeres en live looper. Met de toevoeging van Ista Sinay (John Frost) en Joy Kobussen (Stroom) vormt ze nu een band.