Veelbelovende support acts in Luxor Live
Een betere aanvulling dan The Nudge op het concert van My Baby op 2 oktober kunnen we niet bedenken. Het uit Nieuw-Zeeland afkomstige trio heeft eigenhandig een verfrissende variant op blues en roots uitgevonden. The Nudge klinkt psychedelisch en zompig maar ook feestelijk. Zanger Ryan Prebble, voormalig gitarist van The Black Seeds, schrijft de teksten en de muziek valt daar als een losjes, organisch geheel omheen.
Zaterdag 7 november zorgt PHOS voor de opwarmer voor het concert van Causes. 3FM Serious Talent Eveline Vroonland bracht begin dit jaar onder haar nieuwe artiestennaam PHOS het debuutalbum Never Obsolete uit. Een plaat boordevol frisse en meeslepende Dream & Bass en natuurlijk de intrigerende stem van PHOS.
Bony King is support voor Janne Schra op vrijdag 20 november. Bony King is het alias van de Belgische singer-songwriter Bram Vanparys. Hij bracht onder de naam “The Bony King of Nowhere” al eerder 3 albums uit. Zijn nieuwe album heet Wildflower. Klinkt als: Devendra Banhart, City & Colour, Douglas Firs.
-
Nieuw talent The launch: BERGOLF
20.05.2026 -
Vacature Popmakelaar (betaald)
13.05.2026 -
Vacature Geluidstechnicus
07.04.2026 -
Nieuw talent voor The Launch gezocht!
01.04.2026 -
Luxor Live nationaal nieuws met rappende burgemeester
18.03.2026 -
Stemmen en dansen in Luxor Live
11.03.2026 -
Niks aan de hand!
28.01.2026 -
Luxor Live kijkt terug op bewogen 2025
14.01.2026 -
Arnhems succes op BOOSTER festival!
10.01.2026